Khadi rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA | Khadí, přírodní kosmetika z Indie

Na úvod » Rostlinné barvy na vlasy » Khadi rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA

Khadi rostlinná barva na vlasy NEUTRÁLNÍ - SENNA / CASSIA

CertifikátKhadi Senna/Cassia
Khadi Senna/Cassia
Číslo výrobku:
18
 
Cena s DPH:
229 Kč
 
Cena bez DPH:
189,26 Kč
 
Termín dodání:
skladem
 
Množství:
100 g
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

 

Khadi SENNA / CASSIA je vhodná pro všechny barvy vlasů,  jedná se o neutrální odstín, který vlasy nebarví.

Zejména dlouhé vlasy mají tendenci být na konečcích suché a u kořínků se rychle mastit. Odborníci v těchto případech doporučují  vlasovou kúru.  Khadi neutrální vlasová barva SENNA / CASSIA je k tomu ideálně stvořená. Představuje vynikající vlasový kondicionér.  Posiluje vlasy a dodává jim nový, zdravý lesk. Vlasy bez lesku získávají zpět svůj lesk. Khadi SENNA / CASSIA vlasy intenzivně  regeneruje a vyživuje. Vlasům poskytuje výrazný lesk, objem a  vitalitu.

Khadi SENNA / CASSIA je vynikající přírodní vlasová kúra. Můžete ji kombinovat s citrónovou šťávou a Vaše vlasy získají novou životní sílu.  Posílí se tím vlasová struktura, jemné vlasy budou mít opticky větší objem a hedvábný lesk, blond vlasy se oživí a získají lehký tón. Pro maximálně intenzivní vyživující kúru si můžete namíchat směs Khadi SENNA / CASSIA  s Khadi prášky AMLA a SHIKAKAI.

Khadi neutrální vlasová barva SENNA / CASSIA je absolutně přírodní vlasová kúra, bez jakýchkoliv chemickych přísad, konzervačních látek a umělých barviv.

Tuto neutrální barvu můžete rovněž přimíchat do ostatních odstínů Khadi, a to za účelem vytvoření světlejší varianty daného odstínu.

 

Použití:

Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s horkou vodou (60 - 90°C), tak aby vznikla homogenní pasta. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramínek po pramínku, na čerstvě umyté vlasy.  Pomocí igelitové fólie a ručníku udržujte vlasy s nanesenou neutrální barvou teplé a vlhké.  Po uplynutí doby působení umyjte vlasy opláchněte, ideálně pouze vodou bez šampónu.

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované době péče.

Za účelem intenzivní regenerace používejte kúru z Khadi neutrální barvy SENNA / CASSIA jednou týdně.

Pro detailní informace ohledně postupu barvení vlasů klikněte prosím ZDE.  

 

Složení (INCI):  100% listy Cassia obovata

Obsah: 100 g

Tento výrobek je certifikován BDIH:  

 

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

Doporučit

Doporučit