Výjimečná nabídka | Khadí, přírodní kosmetika z Indie

Na úvod » Výjimečná nabídka

Výjimečná nabídka

Dočasně si Vám dovolujeme nabídnout přímo na těchto stránkách i značku Ha-tha.

Oproti značce Khadi je na našem trhu zatím krátce. Zároveň, ve svém sortimentu má nyní úplně čerstvé novinky. Jsou jimi nová zlatá série tuhých parfémů, i výrazně rozšířená řada bylinných balzámů. Dokonce i receptura dosavadních produktů Ha-tha je nová, s pevným základem. Proto již v názvu nefiguruje spojení "krémový parfém", avšak "tuhý parfém".

Ha-tha stojí na 2 500 let starých ajurvédských a léčebných tradicích Indie, Číny a dávného lidu Khmérů. Aromaterapie a bylinná terapie na čistě přírodní bázi nabízí harmonický celostní koncept. V sortimentu naleznete čtveřici bylinných balzámů různého zaměření (zároveň ve 2 variantách velikosti balení). Vřele doporučujeme Ha-tha bylinný balzám KLASIK BÍLÝ a Ha-tha bylinnou vonnou lahvičku pro osvěžení, uvolnění a posílení koncentrace. Anebo novinku - bylinný balzám REPARAČNÍ - je absolutně perfektní na rty, jsme si jistí, že s ním budete spokojení.

Tuhé parfémy s čistě rostlinnými, vysoce koncentrovanými vůněmi, jsou potěšením pro smysly, a zároveň působí aromaterapeuticky, v závislosti na zaměření daného parfému. Nová zlatá řada parfémů může působit při prvním přivonění přímo k parfému v dózičce výrazná, avšak po nanesení na pokožku se brzy ustálí na optimální intenzitě vůně a dává nádhernou vůni.

Přípravky Ha-tha jsou nositeli certifikace přírodní kosmetiky NaTrue a Eco Control. V přípravcích Ha-tha tak nejsou žádné syntetické vonné ani barvicí látky, ropné deriváty (parafíny atd.) či např. silikony. Hodnoty jako je férový obchod, netestování na zvířatech a udržitelná výroba garantují harmonii, dokonce i v rovině etiky. 

Více o produktech Ha-tha se dozvíte na stránkách www.prirodniobchod.cz, což jsou naše nové distributorské stránky (tj. stránky nás, firmy Natural Trade, výhradního distributora Khadi, Ha-tha a nově i dalších značek přírodních produktů). Na stránkách Přírodního obchodu jsou nově začleněny i produkty Khadi, takže je najdete i tam.

  

 
 
 
 

Ha-tha tuhý parfém BALANCE / VYROVNANOST

Zůstaňte v rovnováze. Nechte zazářit svoji vnitřní krásu. Stabilizující kompaktní parfém, rozjasňující a vyrovnávající. Váš harmonizující dotek, kamkoliv se vydáte. Tuhý parfém Balance / Vyrovnanost otevírá kolo vůní svěže citrusovou fanfárou, s delikátně exotickou vůní čampaka magnólie ve vůních středu a cíleně vede do hlubokého finále vzácných olejů kadidla, myrhy a nardu. 100% přírodní základ z včelího vosku a jojobového oleje pečuje o pokožku a nese vůni Ha-tha vonných kompozic. Ha-tha kompozice éterických olejů Vás obklopí těmi nejdelikátnějšími vůněmi. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.  

 
289 Kč
 
 

Ha-tha tuhý parfém DREAM / SEN

Buďte soustředění a ponoření pevně sami v sobě. Jednejte zasněně ze svého středu. Snový kompaktní parfém, podporující představivost, meditativní a relaxační. Váš snový dotek, kamkoliv se vydáte. Tuhý parfém Ha-tha Dream / Sen začíná mocnou a svěží vůní citrónové trávy. Slunečně květinová geránie vytváří jemný harmonický přechod a hluboké noty báze se vzácným, exoticky sladkým santalovým dřevem a zemitým, vyrovnávajícím aroma himalájského cedru uchovávají jemnou svěžest.100% přírodní základ z včelího vosku a jojobového oleje pečuje o pokožku a nese vůni Ha-tha vonných kompozic. Ha-tha kompozice éterických olejů Vás obklopí těmi nejdelikátnějšími vůněmi. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
289 Kč
 
 

Ha-tha tuhý parfém LOVE / LÁSKA

Vůně, do které se zamilujete. Atraktivní a smyslná. Pohádkový kompaktní parfém, citový a okouzlující. Váš velmi osobní dotek, kamkoliv se vydáte. Noty srdce kompozice Love / Láska svádějí svojí kořeněnou kardamonovou vůní, smyslně sladkým jasmínem a vzrušující vůní osmanthusových květů. Intenzivně balzamická skalní růže a vzácný vetiver vnášejí do parfému hřejivost, zatímco delikátně mandlové noty tonky ho rozvíjejí do exoticky kouzelné kompozice. 100% přírodní základ z včelího vosku a jojobového oleje pečuje o pokožku a nese vůni Ha-tha vonných kompozic. Ha-tha kompozice éterických olejů Vás obklopí těmi nejdelikátnějšími vůněmi. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
289 Kč
 
 

Ha-tha tuhý parfém DESIRE / TOUHA

Mámivě květinová vůně. Svěží citrusové noty otevírají tanec vůní a jsou následovány moderním svůdným spojením levandule a vetiveru. Okouzlující hřejivá vanilka a hluboká smyslná vůně mošusu se propojují do sladce aromatického buketu touhy. 100% přírodní základ z včelího vosku a jojobového oleje pečuje o pokožku a nese vůni Ha-tha vonných kompozic. Ha-tha kompozice éterických olejů Vás obklopí těmi nejdelikátnějšími vůněmi. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
339 Kč
 
 

Ha-tha tuhý parfém WILD BERRY / DIVOKÉ PLODY

Povzbuzující ovocná vůně. Hraje si s delikátními ovocně-mátovými vůněmi černého rybízu. Lahodná plnost plodů černého rybízu obklopená jemně kořeněnými notami, umocněná bílými květy, ylang ylang a sladce medovou vůní. 100% přírodní základ z včelího vosku a jojobového oleje pečuje o pokožku a nese vůni Ha-tha vonných kompozic. Ha-tha kompozice éterických olejů Vás obklopí těmi nejdelikátnějšími vůněmi. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
339 Kč
 
 

Ha-tha tuhý parfém MYSTERY / TAJEMNOST

Gurmánsky orientální, tajemná vůně. Sálá tajemnou orientální vůni a noří smysly do exotické atmosféry. S davanou a koriandrem, které se důvěrně pojí s opulentními květinovými vůněmi, vloženými na noty vznešených balzamických dřev. 100% přírodní základ z včelího vosku a jojobového oleje pečuje o pokožku a nese vůni Ha-tha vonných kompozic. Ha-tha kompozice éterických olejů Vás obklopí těmi nejdelikátnějšími vůněmi. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
339 Kč
 
 

Ha-tha bylinná vonná lahvička

Zažijte osvobozující, osvěžující "nakopnutí". Posilte svoji koncentraci. Tradiční asijská směs aromatických bylin z biologického pěstování, bez jakýchkoliv syntetických látek. Založena na 2 500 let starých ajurvédských a léčebných tradicích Indie, Číny a dávného lidu Khmérů. Vdechujte aroma asijských bylin pro uvolnění a osvěžení, pro zrelaxovaní a koncentraci. Mimořádná intenzita a síla ve vonné lahvičce Ha-tha. Uvolňuje dech a mysl - s pomelem, skořicí, arabským jasmínem, lotosem, mentholem & borneolem. Vejde se snadno do kapsy i do kabelky, estetická na pracovním stole. Produkty Ha-tha jsou nositeli certifikace přírodní kosmetiky NaTrue a Eco Control. V přípravcích Ha-tha tak nejsou žádné syntetické vonné ani barvicí látky, ropné deriváty (parafíny atd.) či např. silikony.

 
209 Kč
 
 

Ha-tha bylinný balzám CLASSIC WHITE / KLASIK BÍLÝ (6 ml)

Přirozená a uklidňující síla bílého lva. Na čelo, spánky, nos a hrudník. Menthol, olej máty peprné, oleje hřebíčkový a eukalyptový přinášejí osvěžení a uvolnění. Díky libavce je oporou při nachlazení a při bolestech hlavy. Čistý včelí vosk a všestranný kokosový olej dokonale pečují o pokožku a dodávají jí hedvábnou hebkost. Osvědčený v chladné sezóně, Ha-tha balzám KLASIK BÍLÝ umožňuje znovu dýchat. Jednoduše naneste pod nos, na čelo, spánky či hrudník. V létě pak díky chladivému eukalyptovému olej, mentholu a kafru dodá novou vitální energii a svěžest. Použití: aplikujte několikrát denně v malém množství na potřebné oblasti a jemně vmasírujte. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
209 Kč
 
 

Ha-tha bylinný balzám CLASSIC RED / KLASIK ČERVENÝ (6 ml)

Ohnivý drak se svojí rozehřívací silou aktivuje pohyblivost. Na šíji, ramena a záda. Kapsacin, extrakt z kajenského pepře, prohřívá a posiluje krevní oběh. Eukalyptus a kajeput, oleje s účinnou látkou cineol, podporují komplexní pocit pohody. Obklopte se exotickou vůní a vychutnávejte si okouzlující aroma stimulující skořice a hřebíčku. Použití: aplikujte několikrát denně v malém množství na potřebné oblasti a jemně vmasírujte. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
209 Kč
 
 

Ha-tha bylinný balzám MOVE / POHYB (6 ml)

Mrštný delfín symbolizuje pohyblivost. Na lokty, kolena, kotníky a zápěstí. Asijský domácí prostředek "plaj", s extraktem z kořene thajského zázvoru. Obzvláště zklidňující po sportovní námaze. Plaj se používá po generace k masáži kloubů při thajském anebo kick boxu. Tradiční receptura na bázi extraktu z voskového keře, pravénky a sabah hadí trávy v kombinaci s vysoce kvalitním kokosovým olejem revitalizuje. Zároveň intenzivně hydratuje pokožku. Plaj má svůj původ v oblasti Thajska, Indonésie a Indie. Prášek světlé jantarové barvy, na slunci sušený, se získává z čerstvých oddenků. Má chladivé, zeleně pikantní aroma, s určitou kousavostí. Svěží citrón, květinová geránie a hřejivé pačuli dodávají tomuto perfektnímu asijskénu koktejlu své delikátní aroma. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
229 Kč
 
 

Ha-tha bylinný balzám REPAIR / REPARAČNÍ (6 ml)

Pružná a hbitá opička jako symbol tohoto balzámu přiskočí vždy, kdykoliv si o to Vaše pokožka zavolá. Postará se o obzvláště suchou pokožku a dodá sametovou hebkost a zářivost rtům. Bambucké a kakaové máslo, oleje jojobový, sezamový, kokosový a olej z meruňkových jader se postarají rychlostí blesku o vlhkost pokožky, účinně ji zásobí hodnotnými antioxidanty, vitamínem E, minerály a výživou. Další složky, jako jsou extrakt z černého rybízu, rozmarýny či srdcovnice zklidňují a reparují namáhanou pokožku. Použití: aplikujte několikrát denně v malém množství na potřebné oblasti a jemně vmasírujte. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
189 Kč
 
 

Ha-tha bylinný balzám CLASSIC WHITE / KLASIK BÍLÝ (18 ml)

Přirozená a uklidňující síla bílého lva. Na čelo, spánky, nos a hrudník. Menthol, olej máty peprné, oleje hřebíčkový a eukalyptový přinášejí osvěžení a uvolnění. Díky libavce je oporou při nachlazení a při bolestech hlavy. Čistý včelí vosk a všestranný kokosový olej dokonale pečují o pokožku a dodávají jí hedvábnou hebkost. Osvědčený v chladné sezóně, Ha-tha balzám KLASIK BÍLÝ umožňuje znovu dýchat. Jednoduše naneste pod nos, na čelo, spánky či hrudník. V létě pak díky chladivému eukalyptovému olej, mentholu a kafru dodá novou vitální energii a svěžest. Použití: aplikujte několikrát denně v malém množství na potřebné oblasti a jemně vmasírujte. S certifikací NaTrue. Certifikace NaTrue představuje garanci, že tento produkt je bez syntetických vůní a barviv, či bez ropných derivátů.

 
309 Kč
 
 
 
Výsledky 1 - 12 z 15 [Celkem stránek: 2]