Khadi PRÁŠEK SHIKAKAI – přírodní kondicionér a vlasová kúra (150 g) | Khadí, certifikovaná přírodní kosmetika

Na úvod » Vlasová péče » Khadi PRÁŠEK SHIKAKAI – přírodní kondicionér a vlasová kúra (150 g)

Khadi PRÁŠEK SHIKAKAI – přírodní kondicionér a vlasová kúra (150 g)

CertifikátKhadi prášek SHIKAKAI
Khadi prášek SHIKAKAI
Číslo výrobku:
33
 
Cena s DPH:
219 Kč
 
Cena bez DPH:
180,98 Kč
 
Termín dodání:
skladem
 
Množství:
150 g
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

 

Khadi prášek SHIKAKAI představuje vynikající rostlinný kondicionér a vlasovou kúru. Vlasům poskytuje intenzivní péči a čistí je. Ovoce shikakai, nazývané také "ovoce pro vlasy", je po tisíce let osvědčeným prostředkem používaným pro ošetření a čištění vlasů.

Shikakai působí proti svědění pokožky hlavy a proti lupům. Posiluje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Shikakai má nízkou hodnotu pH a nenarušuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky hlavy. Vlasy zároveň obalí ochrannou vrstvou. Předchází třepení konečků vlasů. Obsahuje přírodní saponiny a vlasy čistí. Vašim vlasům dodá lesk a objem, vlasy jsou po aplikaci shikakai poddajné a snadno rozčesatelné.

 

Použití:

V závislosti na délce Vašich vlasů rozmíchejte 1-2 lžíce prášku s horkou vodou a vytvořte středně hustou pastu.  Po vychladnutí na tělesnou teplotu ji naneste přímo do mokrých vlasů umytých šampónem. Nechte působit 10-15 minut. Delší doba působení v délce 30 minut zesiluje účinek na pokožku hlavy a vlasy. Vlasy opláchněte pouze vodou.

 

Tip k použití:

Khadi prášek SHIKAKAI lze velmi dobře kombinovat do směsí s Khadi prášky AMLA, REETHA nebo Khadi SENNA / CASSIA. Můžete si tak připravit jedinečné, vysoce účinné vlasové kúry, 100% přírodního složení.

 

Upozornění pro ty, kdo mají chemicky odbarvené blond vlasy: v případě odbarvených blond vlasů postupujte prosím velmi opatrně. Vzhledem k narušení vlasové struktury by u odbarvených vlasů mohlo dojít k nežádoucímu tónu. Ten lze po několika umytích šampónem z vlasů vymýt, přesto byste si v případě takto ošetřených vlasů měli otestovat pastu na vzorku vlasů.  

 

Složení: Acacia concinna (shikakai)

Obsah: 150 g

 

Tento výrobek  je certifikován BDIH:

 

 

 

 

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz