Růžová voda | Khadí, certifikovaná přírodní kosmetika

Na úvod » Pleťová a tělová péče » Růžová voda

Růžová voda

 

Nejlepší tonikum a prostředek na čištění obličeje, jaké nám může příroda nabídnout

  

Zejména suchá pleť potřebuje dostatek vlhkosti a péče. Velmi osvěžující, pečující a hydratační účinky Vám zajistí růžová pleťová voda Khadi. Je vhodná pro všechny typy pleti. Pokožka je po její aplikaci sametově hebká a jemná na dotek.

 

Aby bylo možné získat z okvětních lístků růže řadu hodnotných, ve vodě rozpustných složek, jsou ručně sbírané květy zpracovány speciálními destilačními procesy. Tak vzniká přírodní, aromatická růžová voda. Tajemstvím přípravy – bez alkoholu a konzervačních látek – je prastarý indicky postup. 

V Indii se růžová voda používá pro své čistící vlastnosti tradičně na svatbách. Hosté jsou vítáni pokropením několika kapkami růžové vody.

 

 
 
 
 

Khadi RŮŽOVÁ VODA

Zejména suchá pleť potřebuje dostatek hydratace a péče. Velmi osvěžující, pečující a hydratační účinky Vám zajistí růžová pleťová voda Khadi. Je absolutně přírodního složení a Vaše pleť bude po její aplikaci sametově hladká na dotek. Růžová voda Khadi je vhodná pro všechny typy pleti. Působí do hloubky pleti a odstraňuje z ní nečistoty a maz. Dovoluje tak pokožce znovu dýchat a získat zpět svoji svěžest.  Tím jí napomáhá vypadat mladší a předcházet projevům stárnutí pleti.  Vaše pokožka bude pevnější a znatelně hebší na dotek.  Růžová voda Khadi zároveň reguluje pH pleti.  Použití růžové vody Khadi je speciální druh zážitku. Éterické oleje z růže Vás obklopí svoji přírodní vůní a naplní Vás novou vitalitou. Dopřejte si prostřednictvím růžové vody Khadi něco speciálního pro každý den.

 
skladem
269 Kč
 
 
 
Výsledky 1 - 1 z 1 [Celkem stránek: 1]