Sprchové gely | Khadí, certifikovaná přírodní kosmetika

Na úvod » Pleťová a tělová péče » Sprchové gely

Sprchové gely

 

Pro každodenní mytí s použitím ajurvédských bylin

 

Sprchové gely Khadi v sobě spojují účinné mytí s jemností a výbornou snášenlivostí vůči pokožce. Při jejich výrobě jsou zpracovávány přímo čerstvé byliny, namísto používání extraktů z bylin od výrobců extraktů, tak aby bylo zajištěno optimální uchování účinných látek. Účinek bylin na pokožku se pojí s účinkem vybraných éterických olejů, které jsou voleny podle principů ajurvédy tak, aby v kombinaci s bylinami harmonicky spolupůsobily na pokožku.

 

  • poskytují příjemnou vůni éterických olejů
  • jsou optimálně pěnivé
  • neobsahují sulfáty, alkohol ani žádné syntetické parfemace a barviva
  • jemné přírodní mycí substance jsou citlivé vůči pokožce
  • s optimální hodnotou pH 5,5 představují blahodárný mycí prostředek pro každodenní použití
  • jejich složení je voleno tak, aby si pokožka uchovávala svoji hydrataci
  • jsou vhodné jak pro sprchování, tak jako přídavek do Vaší koupele

Tip po mytí: ihned po sprchování nebo po koupeli vetřete do pokožky některý z pleťových a tělových olejů Khadi, stačí jen malé množství. Oleje budou Vaši pokožku vyživovat a zajistíte jí tak optimální každodenní péči.

Tip na koupel: sprchové gely Khadi můžete použít i jako tzv. koupelové gely a přidat je do Vaší koupele. V tomto případě přidejte trochu gelu do proudu vody přímo při napouštění vany. Vaší koupeli dodáte pěnivost (i když mírnější, než při použití koupelových pěn s obsahem sulfátů) a příjemnou vůni éterických olejů - neroli, pomeranč, graperfuit či jamrosa. 

Všechny sprchové gely Khadi jsou sestaveny podle standardů certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 

 

Vážení a milí zákazníci, aktuálně probíhá redesign KHADI pleťových a tělových olejů, pleťových masek a sprchových gelů. Proto nyní v naší nabídce nenaleznete jejich škálu, na kterou jste zvyklí. Během letních měsíců bude jejich škála opět rozšířena. Děkujeme za pochopení ohledně této dočasné přechodové situace.