Anti-akné | Khadí, certifikovaná přírodní kosmetika

Na úvod » Řešení problémů s pletí » Anti-akné

Anti-akné

 

Bojujte účinně proti nečistotám pokožky

 

Naše mazové žlázy vyměšují permanentně substanci obsahující tuk - maz, který pokožku chrání. Pokud jsou mazové žlázy příliš aktivní, mohou se ucpat. To ulehčuje rozmnožování bakterií a vede k akné. Vznikají infekce, zanícení a pupínky.

Výrobky Khadi "anti-akné" jsou založeny na tradičních ajurvédských zkušenostech a recepturách. Pomohou soustředit se na příčiny problémů s akné a na jejich odstranění.

 

Tyto výrobky jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

 

 

 

 
 
 
 

Khadi bylinná pleťová MASKA VETIVER - proti akné

Khadi pleťová maska VETIVER představuje ideální řešení pro  problémovou a mastnou pleť s výskytem akné, pupínků a černých teček. Khadi maska VETIVER reguluje produkci kožního mazu a zamezuje keratinizaci kůže. Tato pleťová maska obsahuje všechny byliny a oleje, které ajurvéda doporučuje pro obnovení pH rovnováhy pokožky a pro udržení čisté pleti bez toxinů. Boj je tak veden efektivně přímo s příčinou akné a pupínků. Kromě vetiveru v ní najdete např. santalové dřevo, puškvorec, lodhru, kurkumu nebo hřebíček.  Tato ajurvédská receptura určená pro problémovou pleť s akné a pupínky je velmi účinná. Po její aplikaci budete naprosto nadšeni. Tento výrobek je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.    

 
skladem
297 Kč
 
 
 
Výsledky 1 - 1 z 1 [Celkem stránek: 1]