AKCIA | Khadí, certifikovaná přírodní kosmetika

Na úvod » AKCIA »

AKCIA

Zaujaly Vás šampóny Khadi a rádi byste si je vyzkoušeli? Anebo by Vám jednoduše přišla vhod 30 ml cestovní verze jejich balení?
Máte výjimečnou možnost zakoupit si tato 30 ml balení za cenu pouze 25 Kč namísto 99 Kč!
Akce se týká vybraných produktů níže, které mají datum doporučené spotřeby do konce srpna či září letošního roku.
Akce je omezena na 2 kusy celkem v rámci jedné objednávky (např. 1x šampón Ibišek + 1x šampón Neem) a platí do vyprodání zásob.


Ajurvédské bylinné šampóny Khadi poslouží úplně komukoliv pro každodenní mytí vlasů. A těm, kdo si barví vlasy rostlinnými barvami Khadi, poslouží v rámci Khadi 3-krokového barvicího rituálu pro optimální mytí vlasů při této zdravé cestě barvení vlasů. O vlasy zároveň pečují, a to cestou cenných ajurvédských bylin. Jsou vyráběny časově náročnými ajurvédskými postupy. Cenné ingredience jako např. amla, shikakai, reetha, aloe vera posílí vlasy od kořínků po konečky a propůjčí jim hedvábně třpytivý lesk a výrazný objem. Pokud jste zvyklí na kondicionér, můžete použít i ten. Ajurvéda se v Khadi vlasových produktech unikátně pojí s přísnými standardy na přírodnost složení podle certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

Pro přírodní mytí vlasů a pro Vaši spokojenost!

 

 
 
 
 

Khadi šampón ORECHOVÁ TRÁVA norm. a mast. vlasy - 30 ml (cest. bal.) - AKCIA 1 EUR miesto 3,95 EUR

AKCIA 1 EUR MIESTO 3,95 EUR / BALENIE 30 ML - DOPORUČENÝ DÁTUM SPOTREBY DO KONCA AUGUSTA ČI SEPTEMBRA 2020. AKCIA JE OBMEDZENÁ NA CELKOM 2 KS MALÝCH BALENÍ V RÁMCI JEDNEJ OBJEDNÁVKY (NAPR. 1x ŠAMPÓN ORECHOVÁ TRÁVA + 1x ŠAMPÓN IBIŠTEK). Tato receptura se zaměřuje na mastné vlasy a zároveň je určena pro normální vlasy. Harmonizuje vlasovou pokožku a tvorbu kožního mazu. Myje velice jemně, zároveň však důkladně, vlasům dodává přirozený lesk. Unikátní složení - odborně sestavená ajurvédská receptura, zároveň podle přísných evropských standardů na přírodní kosmetiku BDIH. S éterickými oleji pomeranče, citrónu a mandarinky, které dávají šampónu krásnou vůni a hrají důležitou roli v účincích šampónu. S ořechovou trávou - nagarmothou a mnoha dalšími ajurvédskými rostlinami a účinnými oleji. Se shikakai, amlou, pšeničným proteinem a aloe vera. Šampón obsahuje pravé ajurvédsky připravené bylinné extrakty. Bez sulfátů - jako povrchově aktivní látky jsou použity pouze pokožce přátelské ingredience na bázi kokosového oleje. Bez silikonů parabenů a alkoholu. Bez syntetických barviv a vůní. Tento výrobek je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 
skladom
1 EUR
 
 

Khadi šampón IBIŠTEK na citlivú pokožku hlavy - 30 ml (cest. balenie) - AKCIA 1 EUR miesto 3,95 EUR

AKCIA 1 EUR MIESTO 3,95 EUR / BALENIE 30 ML - DOPORUČENÝ DÁTUM SPOTREBY DO KONCA AUGUSTA ČI SEPTEMBRA 2020. AKCIA JE OBMEDZENÁ NA CELKOM 2 KS MALÝCH BALENÍ V RÁMCI JEDNEJ OBJEDNÁVKY (NAPR. 1x ŠAMPÓN IBIŠTEK + 1x ŠAMPÓN NEEM). Velice jemné složení tohoto Khadi šampónu je speciálně sestaveno pro ty, kdo mají citlivou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Zabraňuje podráždění pokožky, ozdravuje vlasovou pokožku, harmonizuje produkci kožního mazu.  Unikátní složení - odborně sestavená ajurvédská receptura, zároveň podle přísných evropských standardů na přírodní kosmetiku BDIH. S éterickým olejem levandule, který dává šampónu příjemnou vůni a hraje důležitou roli v účincích šampónu. S květy ibišku, palashe a dalšími ajurvédskými rostlinami a účinnými oleji, jako je např. olej ze semen neemu. S amlou, shikakai, pšeničným proteinem a aloe vera. Šampón obsahuje pravé ajurvédsky připravené bylinné extrakty. Bez sulfátů - jako povrchově aktivní látky jsou použity pouze pokožce přátelské ingredience na bázi kokosového oleje. Bez silikonů, parabenů a alkoholu. Bez syntetických barviv a vůní. Tento výrobek je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 
skladom
1 EUR
 
 

Khadi šampón NEEM proti lupinám - 30 ml (cest. balenie) - AKCIA 1 EUR miesto 3,95 EUR

AKCIA 1 EUR MIESTO 3,95 EUR / BALENIE 30 ML - DOPORUČENÝ DÁTUM SPOTREBY DO KONCA AUGUSTA ČI SEPTEMBRA 2020. AKCIA JE OBMEDZENÁ NA CELKOM 2 KS MALÝCH BALENÍ V RÁMCI JEDNEJ OBJEDNÁVKY (NAPR. 1x ŠAMPÓN NEEM + 1x ŠAMPÓN IBIŠTEK). Ajurvédská receptura sestavená pro všechny, kdo se potýkají s lupy a svědivou pokožkou hlavy. Zabraňuje tvorbě lupů a svědění pokožky hlavy, harmonizuje tvorbu kožního mazu, působí proti tvorbě houbovitých mikroorganismů. Unikátní složení - odborně sestavená ajurvédská receptura, zároveň podle přísných evropských standardů na přírodní kosmetiku BDIH. S vůní éterických olejů tea tree, eukalyptu a rozmarýny, které zároveň hrají důležitou roli v účincích šampónu. S neemem, neemovým olejem, pískavicí řeckým senem a dalšími ajurvédskými rostlinami a účinnými oleji. Se zinkem a s pšeničným proteinem. Šampón obsahuje pravé ajurvédsky připravené bylinné extrakty. Bez sulfátů - jako povrchově aktivní látky jsou použity pouze pokožce přátelské ingredience na bázi kokosového oleje. Bez silikonů, parabenů a alkoholu. Bez syntetických barviv a vůní. Tento výrobek je certifikován BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 
skladom
1 EUR
 
 
 
Výsledky 1 - 3 z 3 [Celkom stránok: 1]