• Vítejte na našich nových stránkách!

  • Vyzkoušejte intenzitu péče nových Khadi ultrajemných vlasových masek.

  • Vlasový olej Color care - novinka pro zářivost barvy ve vlasech.

  • Khadi, to je také péče o pleť. Objevte Khadi elixír oleje pro pokožku a duši.

Sluneční blond - Petra

30.11.-0001 00:00
Sluneční blond - Petra

Barvu Khadi, jsem chtěla vyzkoušet, protože jsem chtěla svým vlasům dopřát zdravou přírodní regeneraci, oživení a zkusit originální přírodní barvu.

Moje přirozená barva vlasů je střední "špinavá" blond (špinavá blond). Vlasy jsem si různě nechávala melírovat nebo jsem občas sama doma zkoušela různé zesvětlování, a tak jsou oslabené a třepí se jim konečky.

Protože chci mít stále blond barvu vlasů, tak jsem si zvolila barvu Khadi odstín Sluneční blond. Postupovala jsem přesně podle návodu a použila celé balení, poněvadž mám delší vlasy. Barvící  směs jsem pečlivě rozmíchala ve vodě o teplotě 50°C a pak jsem jí rovnoměrně nanesla na vlasy. Dala jsem na vlasy přiloženou igelitovou čepici a ještě jsem ji omotala teplým ručníkem, nechala jsem působit zhruba 2 hodiny (poněvadž jsem chtěla vlasy i zregenerovat). Poté jsem vlasy důkladně umyla jen čistou vodou a nechala volně uschnout.

Z výsledku jsem byla nadšená :) Barva chytla krásně, vlasy jsou krásně vyživené, posílené a mnohem méně se mastí. Určitě plánuju v barvení barvou Khadi dále pokračovat, protože chci mít zdravé a krásné vlasy a originální barvu, která má různé odstíny v závislosti na počasí a světelných podmínkách.

1. foto = PŘED barvením
2. a 3. foto = barvení
další fota = PO barvení